3D ANİMASYON

Reklam Film ve Efekt

 • 3D TASARIM & ANİMASYON

  3D animasyon dediğimiz zaman aslında çok büyük bir dünyadan bahsetmiş oluyoruz. Evet Creawhite, 3D animasyon, tasarım ve görselleştirmeleriniz için sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz.

 • 3D ANİMASYON FİLM

  Aklınıza gelebilecek her şey 3D dünyasında canlandırılabilir. Ve yapabilecekleriniz sadece hayal gücünüzle sınırlandırılabilir. Creawhite olarak geçen 19 yıl içinde uzun metrajlı animasyon filmleri, çizgi filmler, reklam filmleri, mimari animasyonlar, kurumsal tanıtım filmleri, medikal ve endüstriyel ürünlerin tanıtımları gibi bir çok alanda 3d animasyonlar yaptık.

3D Mimari Görselleştirme

Mimari Projeler

Tasarım aşamasındaki mimari projelerinizin 3D görselleştirilmesinde en üstün teknolojiyi kullanarak sizlere en zengin görselleri sunmak için çalışıyoruz. 3D mimari görselleştirme tasarımlarımız, inşaat başlamadan önce bile gerçekçi görüntülerle müşterilerinize projeyi detaylı bir şekilde göstermenizi sağlayacaktır. Projelerinizin görselleştirilmesinde, kullanacağımız hassas aydınlatma ve gölgelendirme ile elde edeceğimiz foto-gerçekçi görsellerle Tasarımlarınızı 3 boyutlu olarak göstermenizi sağlayacaktır. Ticari yapılar, toplu konutlar, şehir alt yapısı ve müstakil yapılarınızın 3 boyutlu foto gerçekçi tasarımlarını yaparak tanıtımınızı zenginleştirebiliriz.

100%

Prodüksiyon

Reklam Film ve Efekt

 • Post Prodüksiyon

  Görsel efekt ve motion grafikler, video görselleri çekici ve zengin göstermek için vazgeçilmezdir. İster bir TV reklamı olsun isterseniz kurum içi bir sunum olsun Creawhite olarak üstlendiğimiz her projede kendimizi işin büyüsüne kaptırıp bütün bilgi birikimimizi ve enerjimizi yaptığımız işe aktarıyoruz ve sizlere sadece çok iyi bildiğimiz alanlarda hizmet sunuyoruz.
  Neler Yapıyoruz : Görsel Efektler / Grafik Animasyon / Video Kurgu / Green Screen / Color corection

 • Hizmet Sunduğumuz Alanlar

  TV Reklamları / Belgesel Filmleri / Şirket Videoları / Kurumsal Videolar / Tanıtım Filmleri / Sunum videoları / Sinema Film Efektleri / Müzik Videoları / Web Reklamları /

Kurumsal Kimlik

Tasarım

Şirketiniz yada markanız ne kadar dikkat çekiciyse, müşterilerinizin ilgisinide o oranda çekmeyi başarır. Bunun sonucunda da sizlerle çalışma isteği uyanır. Kurumsal kimlik; pazarlamada bir kurumun, duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bir kurumun hedef kitlesiyle iletişime geçebilmesi, onların dikkatini çekebilmesi için sonsuz büyük önem taşır. İşte bu noktada Creawhite sanatçıları olarak tüm ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü üretmek için çalışıyoruz.

100%